Cep telefonu dolabı , okullarda , iş yerlerinde, fabrikalarda , spor salonları , havuz gibi toplu yaşam alanlarında kullanılan , telefon, anahtarlık, cüzdan, kimlik boyutlarındaki ufak malzemelerin saklandığı anahtarlı kilitli metal dolaplardır. Okullardaki öğrenciler telefonlarını dolap içerisinde saklayıp kilitli ve güvenli bir şekilde kullanabilir. Personel sayısının fazla olduğu işletmelerde ise iş güvenliğini saklamak amacıyla çalışanların özel eşyaları güvenle saklanır.

Genellikle emanet dolabı olarak kullanılan bu modelimiz, cep telefonu, cüzdan, anahtar gibi eşyaların saklanması amacıyla kullanılır. Daha büyük eşyalarınızı örneğin ayakkabı , baret , bot gibi eşyalarınızı saklamak için emanet dolabı modellerimize göz atabilirsiniz. Metal cep telefon dolapları bir çok kilit mekanizmasına sahiptir.

Metal telefon dolabı siparişi vermek ve bilgi almak için hemen İLETİŞİM ‘e geçiniz.

1973 senesinden beri çelik dolap imalatı yapan firmamız en yüksek kalite dkp sactan , ofislerinizi ,okullarınızı , işletmelerinizi derleyen toparlayan çözümler sunmaktadır. 1.sınıf Ereğli 6112 kalite dkp sac ve yüksek kalite toz boya ile boyalı ürünlerimizi uzun seneler işletmenizde, okullarınızda güvenle kullanabilirsiniz.

Kilitli cep telefonu dolabı metal olması nedeniyle ahşap ürünlere kıyasla çok uzun ömürlüdür. Yangın,sel gibi olumsuz koşullarda ahşap ürünlere kıyasla daha dayanıklıdır. Bu nedenle işletmelerin ilk tercihi konumundadır.

Cep telefonu dolabı modelleri standart olarak 20 kapılı ve 30 kapılı olarak adlandırılır. İmalatçı firma olmamız nedeniyle istenilen ölçülerde ve göz sayısında çelik cep telefonu dolabı satışımız bulunmaktadır.

Cep telefonu dolabı kilitli olması nedeniyle ahşap ürünlere kıyasla çok güvenilirdir. Asma kilit veya anahtarlı kilitli yada elektronik şifreli kilitli gibi seçenekler bulunmaktadır. Türk veya Alman malı birbirini açmayan kilit seçeneğine sahiptir. Analog şifreli mekanizmalı kilit veya elektronik şifreli kilitli cep telefonu dolabı modelleri mevcuttur.

Modüler olması nedeniyle istenilen ölçülerde ve göz sayısında telefon dolabı imalatı yapılabilir. Alüminyum veya metal olarak 10-20-30-40-50 gözlü cep telefonu dolabı üretimi mevcuttur.

Cep telefonu dolabı alüminyum profillerden veya metal dkp sactan üretilebilir. Telefon dolabı firmanızın ihtiyacına uygun olarak şeffaf pleksi glass kapak veya içi görünmeyen kapaklı olarak imal edilebilir. Şeffaf pleksi gözler sayesinde her gözün içi rahatlıkla görülebilir.

Cep Telefonu Dolabı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Telefon Dolabı Nerelerde Kullanılır?

Cep telefonu dolabı ; okullarda , fabrikalarda , personel ve çalışan sayısının fazla olduğu kurumlarda, devlet dairelerinde, spor salonları, havuzlarda yoğun olarak kullanılmaktadır. Okullarda öğrenci telefon dolabı ve okul telefon dolabı olarak kullanılır. Öğrencilerin derse girmeden önce kilitli gözler içinde sakladığı öğrenci telefon dolabı okullarda çok kullanılır.

Fabrikalarda ise işçi ve personellerin iş güvenliğini sağlamak amacıyla cüzdan, telefon ,anahtarlık gibi malzemelerinin saklanması amacıyla çok tercih edilir. Ahşap ürünlere göre kilitli olması nedeniyle çok avantajlıdır.

Metal Cep Telefonu Dolabı Nasıl Üretilir?

Cep telefonu dolapları imalatı son derece uzun bir süreçten geçmektedir. Ve çok yoğun bir işçiliği bulunmaktadır. Öncelikle bilindiği üzere çelik dolapların hammaddesi DKP soğuk sactır. Bu saclar rulo veya paket halinde firmamıza girdikten sonra sac kesim işlemi yapılır. Bu işlem giyotin sac kesim aletleri ile yapılmaktadır. Yanlış kesilen bir sac ürünü kusurlu hale getirecek veya imalatı tekrardan başa alacaktır.

Kesim işlemi bitiminden sonra delik delme işlemleri yapılır. Punch press ve press makineleri ile bu işlem gerçekleştirilir. Bu işlem sonrasında büküm işlemi yapılır. Abkant sac büküm aletleri ile saca şekil verilir. Kusursuz bir ürün olması için imalatın tüm aşamalarında dikkat edilmesi gerekmektedir. Bükülen sacların birleştirilmesi için kaynak işlemi yapılır.

Kaynak işlemi punta kaynak makineleri vasıtasıyla yapılır. Saclar birbirine yapıştırılır. Dikkatli bir şekilde kaynak yapılmayan çelik dolaplar ileride kopma yapabilir. Bu sebeple kaynak işleminin önemi çok büyüktür. Kaynak işlemi bitiminde sac üzerindeki kir,pas,yağ gibi yerlerin temizlenmesi geremektedir. Daha sonra elektro statik toz boyama yapılır.

Metal dolaplar toz boya ile boyandıktan sonra 200 derece sıcaklıktaki boya fırınlarına girer. Bunun amacı boyanın sac üzerine daha iyi yapışması ve uzun ömürlü olmasıdır. Fırınlanan çelik dolaplar çiziklere ve darbelere karşı daha dayanıklı olacaktır.

Boya işlemi sonrasında metal cep telefonu dolabı montaj işlemine tabi tutulur. Tüm kapıların ve dolabın denemesi yapılır ve ürün kusursuz şekilde satışa hazır hale getirilir.

Telefon Dolabı Fiyatları Nedir?

Telefon dolabı fiyatları markaya göre değişkenlik göstermektedir. Ürünün imalatı için kullanılan çelik sac, metal sac kalınlığı , sac kalitesi , toz boya rengi , kilit türü , menteşe türü, ayak türü, işçilik kalitesi gibi etmenler çelik dolabın fiyatını çok etkilemektedir. Piyasadaki ikinci sınıf saclardan imal edilmiş telefon dolapları ileride yamulma ve eğilme gibi sorunlarla karşı karşıya bırakabilir.

Ayrıca çok ince kalınlıktaki metal sactan imal edilen ürünler zamanla kullanılmaz hale gelmektedir. İşçilik kalitesi de fiyatları çok etkilemektedir. Kalitesiz bir işçilikle imal edilmiş öğrenci telefon dolabı ileri zamanlarda kaynak yapılan bölgelerde kopma, kapılarda kırılma ve yamulma, kapıların açılmaması gibi sorunlarla karşı karşıya bırakacaktır. Bu sebeple öğrenci telefon dolabı satın alırken yalnızca fiyatları değil malzeme ve işçilik kalitesi de önemlidir.

Çelik dolap imalatında kullanılan girdilerin döviz kuruna bağlı olarak dalgalanması nedeniyle fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Güncel telefon dolapları fiyatları için bizimle irtibata geçiniz.

Cep Telefonu Dolabı Neden Tercih Etmeliyim?

Çelik cep telefon dolapları yüksek kalite dkp metal sactan imal edilmektedir. Demir olması nedeniyle ahşap rakiplere kıyasla son derece uzun ömürlüdür. Islak ve nemli ortamlarda tutulmadığı takdirde pas ve korozyon oluşması çok zordur. Ayrıca metal cep telefonu dolabı yangın ve sel gibi olumsuz durumlarda ahşap modellere göre daha az hasar almaktadır.

Cep telefonu saklama dolabı minimal boyutlara sahiptir ve ergonomik tasarımlıdır. Kısıtlı alanı bulunan personel sayısının fazla olduğu işletmelerde yoğun olarak tercih edilir. Uzun ömürlü olmasının yanında uygun fiyatlarıyla metal dolaplar ilk tercih olmuştur. İşletme içerisinde taşınması ve yer değiştirilmesi son derece kolaydır.

Demir cep telefonu dolabı modelinin avantajlı olduğu diğer konu ise özelleştirilebilir olmasıdır. İstenilen ölçülerde , renkte telefon dolapları imalatı mümkündür. Kısıtlı alanı bulunan işletmeler kendi alanına uygun ölçülerde metal telefon dolapları imalatı yaptırabilir. İşletmelerde iş güvenliği açısından cep telefonu, cüzdan, anahtar gibi eşyaların saklanması için ideal kilitli mekanizmaların başında yer almaktadır.

Şifreli Cep Telefonu Dolabı

Müşteri isteğine bağlı olarak cep telefonu dolaplarında asma kilide uygun veya anahtarlı kilit olarak tercih edilebilir. Ayrıca özel isteğe bağlı olarak şifreli cep telefonu dolabı tercih de edebilirsiniz. Metal telefon dolapları ergonomik tasarıma sahiptir ve kilit konusunda bir çok seçenek mevcuttur. Elektronik şifreli kilitli cep telefonu dolapları ile eşyalarınız güvenle saklanır.

Kilitli Cep Telefonu Dolabı

Bütün cep telefonu dolabı modellerinde kilit mekanizması bulunmaktadır. Genellikle ekonomik çözüm arayan müşterilerimiz için anahtarlı kilitli veya asma kilitli cep telefonu dolabı modelleri cazip olmaktadır. Bunun yanında elektronik kilitli, şifreli kilitli, dokunmatik kilitli telefon dolapları gibi seçeneklerde mevcuttur.

Cep Telefonu Saklama Dolabı Fiyatları

Cep telefonu saklama dolabı fiyatları ürün malzeme kalitesi ve işçiliğe bağlı olarak değişmektedir. İnce bir malzemeden üretilen cep telefonu saklama dolapları ile kalın malzemeden üretilen metal dolaplar arasında elbette fiyat farkı bulunacaktır. Ayrıca dolabın üretiminde kullanılan boya rengi, kilit türü gibi etmenlerde cep telefonu saklama dolabı fiyatlarını doğrudan etkilemektedir.

Telefon Dolabı Teslimat Süresi Nedir?

1973 yılından beri çelik dolap imalatı yapan firmamız, telefon dolabı imalatı konusunda en hızlı çözüm üreten firmaların başlarında yer almaktadır. Standart olarak imalatımızdaki 20’li , 30’lu cep telefonu dolabı modelleri teslim süresi takribi 5 gündür. Özel imalat olan 40’lu , 50’li telefon dolabı modellerinde ise teslimat süresi takribi 7-10 gündür. Çelik cep telefonu saklama dolabı teslimat süresi hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Cep Telefonu Dolabı Satışı Yaptığımız İl ve İlçeler

Metal telefon dolabı imalatçısı olan firmamız İstanbul Tuzla’da ürettiği çelik telefon dolaplarını başta İstanbul , Kocaeli , Ankara , Sakarya , Düzce , Edirne , Tekirdağ , Balıkesir , İzmir , Manisa olmak üzere Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya , Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır , Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta , Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir , Konya, Kütahya, Malatya , Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize , Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak , Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak şehirlerine gönderim imkanımız vardır.

İstanbul içi metal telefon dolabı nakliyesini yaptığımız teslimat ilçeleri aşağıda listelenmiştir. Evrak dolabı teslimat bilgisi için bize ulaşınız

ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, MALTEPE, PENDİK, SANCAKTEPE, SARIYER, SİLİVRİ, SULTANBEYLİ, SULTANGAZİ, ŞİLE, ŞİŞLİ, TUZLA, ÜMRANİYE, ÜSKÜDAR, ZEYTİNBURNU

Telefon Dolabı Perakende Satışınız Mevcut Mu?

Çelik cep telefonu dolabı imalatçısı olan firmamız da toptan ve perakende satışımız mevcuttur. İster 1 , ister 100 adet metal telefon dolabı sipariş verebilirsiniz. Ürün kataloğumuzdan beğendiğiniz çelik dolapları sipariş vermek için info@enginmetal.com.tr  mail adresimizden veya +90 216 304 02 65 numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.