Soyunma dolabı , genellikle fabrikalarda, işyerlerinde , spor salonlarında , imalathanelerde, ofislerde çalışan personellerin , işçilerin , elbiselerini , özel eşyalarını koyduğu kilitlenebilen metal saçtan üretilmiştir dolaplardır. Personel sayısı yüksek olan fabrika ve işletmelerde iş güvenliği kapsamında kullanılması zorunludur. Çalışanın güvenliği ve daha ferah bir çalışma ortamının olması için çok gündelik hayatta çok önemli bir yer kaplar.
soyunma dolabı

Soyunma dolapları, genellikle personel dolabı olarak da bilinmektedir. Metal personel dolapları elektro statik toz boyama yöntemiyle boyanmaktadır. Standart olarak RAL 7035 Açık Gri renk ile üretilmektedir. Boyandıktan sonra ise 200 derece sıcaklıktaki fırınlarda pişmektedir. Böylece pas ve korozyona karşı daha sağlam ve kalıcı olmakta, çizilmelere ve dışarıdan gelen darbelere karşı daha mukavemetli olmaktadır. Anahtarlı kilitli soyunma dolapları üzerinde epoksi toz boya bulunmaktadır. Genellikle pütürlü yüzey tercih edilmektedir. Çizilmelere karşı daha mukavametlidir.

Küçük tip eşyaları saklamak için kullanılan emanet dolabı modellerine yandaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Soyunma dolabı olarak değil eşya veya ayakkabı dolabı olarak kullanılmaktadır.

Çelik soyunma dolabı üretiminde kullandığımız sac tipi 6112 kalite Ereğli DKP saçtır. Piyasadaki en kaliteli ,kusursuz ve uzun ömürlü olan dkp saç ile üretilen işçi dolabı , fabrikalarda ve işletmelerde uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılır.
soyunma dolabı
Çelik giyinme dolapları modellerinin ahşap olanlara kıyasla avantajlı olmasının nedeni de çelik malzemeden üretilmiş olmasıdır. Ahşap ürünler zamanla deforme olabilir , yıpranabilir. Fakat metal giyinme dolabı ise tamamen çelik levhadan imal edilmesi ve kilitleme mekanizmasına sahip olması nedeniyle hem güvenilirlik hem de dayanıklılık olarak çok daha iyi bir tercihtir.

Soyunma dolabı modellerimizin üretiminde 1.sınıf Ereğli DKP soğuk sacı kullanılmaktadır. İmalatını yaptığımız tüm ürünler lazer kesim ve cnc abkant makineleri ile kusursuz sac kesim ve sac büküm özelliğine sahiptir.

Çelik personel soyunma dolapları imalatında kullanılan tüm malzemeler gibi işçilikte 1.sınıf titizlikle yapılmaktadır. İstanbul Anadolu Yakasında Tuzla’daki üretim yerimizde ürünlerimizi yakından inceleyebilirsiniz.

1973 yılından beri metal giyinme dolabı imalatı yapan firmamız iş yerlerini, fabrikaları güzelleştirmeye, toparlamaya devam etmektedir. Ürünlerimizde kullandığımız tüm ham maddeler ve materyaller TSE ve ISO belgeli olup , insan sağlığına zararı bulunmayan en yüksek kalite girdilerdir.

2.el soyunma dolabı satışımız bulunmamaktadır. Personel dolabı imalatçısı olan firmamız da satılan tüm ürünler sıfırdır ve imalat hatalarına karşı 2 yıl firmamız tarafından garanti altındadır. Çelik giyinme dolabı ve çelik soyunma dolabı siparişleriniz için İLETİŞİM kısmından bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Soyunma Dolabı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Soyunma Dolabı Nasıl Üretilir?

Çelik soyunma dolabı yaşamına düz ve basit bir metal dkp saç levha ile başlamaktadır. Çelik dkp saç plakalar rulo veya paket şeklinde geldikten sonra giyotin makaslarda , metal saç kesimi işlemi yapılır. Kesilen çelik saçlar daha sonra pres makinaları vasıtasıyla delme işlemine tabi tutulur. Daha sonra metale şekil veren büküm makinaları ile bükme işlemi yapılır. Büküm işleminin tamamlanmasıyla punta kaynak makinaları ile çelik saçlar kaynakla birbirine birleştirilir.

Kaynak işlemi son derece titizlikle yapılmazsa ileride kopma vs. gibi durumlar gelebilir. Bu neden son derece önemlidir. Son işlem olarak elektro statik toz boyama işlemi ve montajı ile birlikte metal elbise dolapları hazır hale gelmektedir. Soyunma dolaplarının sağlıklı çalıştığına emin olmak için kapıların ve dolap gövdesinin testleri yapılmalıdır.

Soyunma Dolabı Fiyatları Nedir?

Çelik personel soyunma dolabı fiyatları , ürünün saç kalınlığı , saç kalitesi, yerli veya ithal saç olması , toz boya rengi , kilit türü , işçilik , menteşe kalitesi, özel tasarım iç dizayn , paslanmaz saç olup olmaması , tavanın çatılı veya düz olması , ayakların metal veya plastik olması , işçilik kalitesi gibi bir çok farklı etmene bağlı olarak değişmektedir.

Örnek vermek gerekirse şifreli soyunma dolabı fiyatları , standart asma kilitli dolaplara kıyasla oldukça yüksektir. Bunun nedeni şifreli kilitlerin , normal kilitlere kıyasla fiyatlarının çok yüksek olmasıdır. Veya 6 gözlü soyunma dolabı ile 8 li soyunma dolabı arasında fiyat farkı olması normaldir. Çünkü kullanılan malzeme miktarındaki artış , fiyatları da değişik kılacaktır.

Kalitesiz bir işçilikle üretilen işçi dolapları ileride paslanma ve kaynak noktalarından kopma yapma gibi sorunlar çıkaracaktır, bu nedenle çelik soyunma dolabı satın almadan önce sadece fiyatlara değil de malzeme kalitesine de dikkat etmek gerekir.

Piyasada ucuz soyunma dolabı modelleri satılmaktadır. Fakat bu ucuzluğun bedeli olarak kullanım ömrünün kısalığı, kalitesiz malzeme gelmektedir. Ucuz soyunma dolapları alırken mutlaka bunlar hesap edilmelidir.

Ayrıca bir çok farklı model metal soyunma dolabı modeli bulunmaktadır. Modellerin farklılığı , özelleştirebilir seçeneklere sahip olması ve üretimde kullanılan girdilerin döviz kuruna bağlı olarak değişmesi nedeniyle çelik soyunma dolabı fiyatları değişebilmektedir. Güncel personel dolabı fiyatlar için bize ulaşınız.

Soyunma Dolabı Satışı Yaptığımız İl ve İlçeler

Çelik giyinme dolabı imalatçısı olan firmamız İstanbul Tuzla’da ürettiği metal soyunma dolabı başta İstanbul , Kocaeli , Ankara , Sakarya , Düzce , Edirne , Tekirdağ , Balıkesir , İzmir , Manisa olmak üzere Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya , Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır , Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta , Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir , Konya, Kütahya, Malatya , Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize , Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak , Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak şehirlerine gönderim imkanımız vardır.

İstanbul içi soyunma dolabı nakliyesini yaptığımız teslimat ilçeleri aşağıda listelenmiştir. Teslimat bilgisi için bize ulaşınız

ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, MALTEPE, PENDİK, SANCAKTEPE, SARIYER, SİLİVRİ, SULTANBEYLİ, SULTANGAZİ, ŞİLE, ŞİŞLİ, TUZLA, ÜMRANİYE, ÜSKÜDAR, ZEYTİNBURNU

Soyunma Dolabı Ölçüleri

Soyunma dolabı ölçüleri , çelik soyunma dolaplarının modellerine bağlı olarak değişmektedir. Genellikle iki farklı tipte soyunma dolabı ölçüleri mevcuttur. Bunlar standart ölçü ve ekonomik ölçü olarak adlandırılmaktadır. Standart ölçüler, geniş ebatlı modellerdir. Ekonomik ölçüler ise dar ebatlı modellerdir. İsteğe bağlı olarak özel ölçülerde soyunma dolabı imalatı da mevcuttur.

6 Kapılı Standart Soyunma Dolabı Ölçüleri : 200x120x40 cm’dir.
6 Kapılı Ekonomik Soyunma Dolabı Ölçüleri: 200x100x40 cm’dir.
4’lü Çelik Soyunma Dolabı Ölçüleri: 200x80x40 cm’dir.
3 Kapılı Standart Soyunma Dolabı Ölçüleri: 180x120x40 cm’dir.
3 Kapılı Ekonomik Soyunma Dolabı Ölçüleri: 180x100x40 cm’dir.
2’li Soyunma Dolabı Ölçüleri: 180x80x40 cm’dir.
1 Kapılı Standart Soyunma Dolabı Ölçüleri: 180x42x40 cm’dir.

Soyunma Dolabı Kilidi

Soyunma dolabı kilidi standart olarak asma kilit hamili kilit mekanizmasıdır. Çelik soyunma dolabı kilit sistemlerini aşağıdaki görselde inceleyebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak anahtarlı kilitli, gömme kilit, şifreli kilitli soyunma dolabı tercihinde bulunabilirsiniz. Özelleştirilebilir soyunma dolabı metal modelleriyle istenilen tip kilit sistemi mevcuttur.
soyunma dolabı kilidi

Ahşap Soyunma Dolabı

Ahşap soyunma dolapları fiyatları , metal dolaplara kıyasla farklılık gösterebilmektedir. Kullanım amacına göre metal veya ahşap soyunma dolabı tercihinde bulunabilirsiniz. Fakat fabrikalar ve işletmeler maliyet ve uzun ömür açısından ahşap soyunma dolapları yerine çelik tercih etmektedir.

Kullanılacak alana ve ihtiyaca göre farklı tip dolap tercihi yapabilirsiniz. Örneğin tekli soyunma dolabı yalnızca tek bir personelin kullanımına uygundur. Bu modelin bir tık büyüğü olan 2 li soyunma dolabı daha büyük bir alan kaplar fakat 2 personelin kullanımına uygundur. Daha büyük bir dolap isteniyorsa eğer elbette 4 lü soyunma dolabı burada ortaya çıkmaktadır. Çift katlı olması nedeniyle az yer kaplar ve 4 personelin kullanımına uygundur. Bu modelin de büyüğü olan 6 lı soyunma dolabı ise standart olarak en büyük dolap tipidir. Çok küçük bir alanda 6 kişinin dolabı kullanmasına olanak sağlar. Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak ve ihtiyaçların değişmesiyle birlikte yeni tip modellerde ortaya çıkmaktadır bunlar sekizli soyunma dolabı gibi modellerdir.

Metal Giyinme Dolabı mı Ahşap Mı Tercih Etmeliyim?

Bu sorunun cevabı elbette kullanım amacına ve şartlara bağlı olarak değişebilmektedir. Öncelikle metal soyunma dolabı , metal dkp levhadan yapıldığı için çok daha sağlam ve uzun ömürlüdür. Yangın gibi olumsuz durumlarda da ahşap modellere göre metal giyinme dolabı daha avantajlıdır. Personel sayısının fazla olduğu firmalarda işyeri soyunma dolabı çelik olarak tercih edilmektedir. İşyeri soyunma dolapları alırken iş ortamınıza en uygun modeli tercih etmeniz gerekmektedir.

Çelik giyinme dolabı özelleştirebilir olması ve bir çok farklı modeli içinde barındırması nedeniyle fabrikalar ve iş yerleri için dolap tercihinde ilk sıradadır. Ayrıca metal giyinme dolabı kilitlenebilir olması nedeniyle güvenlik açısından da son derece avantajlıdır. Yangına karşı dayanıklı soyunma dolabının fabrikaların, iş yerlerinin tercih etme sebebi kilitlenebilir olması, uygun fiyatlı olması ve demir olduğu için sağlam olmasından kaynaklanır.

Demir Soyunma Dolabı

Ortak alanlarda ve kalabalık ortamlarda personeller, işçiler, müşteriler günlük eşyalarını ve kıyafetlerini güvenli bir ortamda saklamak istemektedirler. İnsanların bu ihtiyaçlarına istinaden çok çeşitli soyunma dolabı üretilmiştir. Soyunma dolapları kilitlenebilir olması nedeniyle bir çok şirketin ilk tercihidir. Kullanım amacı ve kullanılacak ortama göre bir çok farklı çeşit soyunma dolabı vardır. Örneğin spor salonları, fitness alanları, askeri kuruluşlarda demir soyunma dolabı tercih edilmektedir. Demir haricinde metal soyunma dolabı da kullanılmaktadır. Çelik, demir, metal soyunma dolapları oldukça uzun ömürlüdür. Uzun ömrü ve sağlamlığı nedeniyle demir, çelik, metal soyunma dolabı ilk tercih sebebidir. En çok tercih edilen soyunma dolabı 6 lı modelidir.

Öğrencilerin olduğu yurtlarda elbette öğrenci soyunma dolabı tercih edilir. Demir yapısı nedeniyle öğrencilerin ve yurtların ilk tercihidir. Öğrenciler defter, kitap, çanta ve elbise gibi eşyalarını kilitli bir dolapta saklamak istemektedirler. Soyunma dolapları bu konuda öğrencilere büyük kolaylık sağlamaktadır.

Sac Soyunma Dolapları

Toplu yaşam alanlarında, fitness salonlarında, fabrikalarda görmeye alışık olduğumuz sac soyunma dolapları adından da anlaşıldığı üzere sactan yapılmıştır. Sacın hammaddesi metaldir. DKP sac olarak üretilen sac soyunma dolabı hem hafif hem ergonomik bir çözüm yoludur. Sac soyunma dolabı imalatçısı olan firmamızı Tuzla fabrika adresimizde ziyaret edebilir, sactan yapılan elbise dolaplarını yakından inceleyebilirsiniz.

Çelik Personel Dolabı Nerelerde Kullanılır ?

Eskiden metal personel dolabı yalnızca işletmelerde kullanılmaktaydı. Fabrikalardaki işçilerin elbiselerini , ayakkabı, cüzdan gibi değerli eşyalarını , sivil kıyafetlerini kilitli bir dolap içerisinde muhafaza etmesi amacıyla kullanılan personel dolabı , günümüzde ise hemen hemen tüm sektörlerde yoğun olarak kullanılmaktadır.

Öncelikle fabrikalarda, ofislerde , eğitim kurumları meslek liseleri , askeri kurum ve kuruluşlarda , sağlık sektöründe , spor salonları ve fitness salonlarında, alışveriş merkezi, avm’lerde, bürolarda neredeyse tüm sektörlerde yoğun olarak personel dolabı kullanılmaktadır. Günümüzde bir çok farklı model ve çeşitte personel dolabı üretimi yapıldığı için evlere kadar girmiş bulunmaktadır.

Öğrencilerin okul elbise ve çantalarının kilitli bir dolap içerisinde saklanması amacıyla evlerde de kullanılmaya başlanmıştır. Çelik personel dolabı , çalışan ve personelin olduğu tüm sektörlerde, kısacası insanın olduğu tüm alanlarda kullanılan , fabrikaların , işletmelerin vazgeçilmez ürünüdür. 12 gözlü soyunma dolabı gibi çok gözlü dolaplar az bir alanda bir çok personelin kullanımına olanak sağlar.

Soyunma Kabini Çeşitleri

Günlük hayatımızın büyük bir bölümü toplu alanlarda veya iş ortamında geçmektedir. Toplu alanlarda personeller ve çalışanlar eşyalarını güvenle saklamak istemektedir. Bu nedenle de soyunma dolaplarına ihtiyaç duyulmaktadır. Metal ürünler genellikle % 90 tercih edilen ürünlerdir. Bunların yanında laboratuvar ortamlarında, sağlık kuruluşlarında, gıda sektöründe ise paslanmaz soyunma dolabı tercih edilmektedir. Çünkü hijyenik bir ortam için paslı bir ürün olmamalıdır, paslanmaz olması gerekmektedir. Bu ürünler ofis soyunma dolabı olarak geçmektedir. Kalabalık olmayan ortamlarda ise dekor ile uyumlu olması için ahşap soyunma dolabı tercih edilebilir. Islak ve nemli ortamlarda pratik ve ucuz yollu bir çözüm için ise plastik soyunma dolabı tercih edilir. Plastik malzemeden yapılan dolaplar fiyat olarak da caziptir fakat çelik ürünlere kıyasla daha az güvenlidir.

Spor salonlarında genellikle z kapaklı soyunma dolabı tercih edilmektedir. Malzeme türü olarak metal veya ahşap laminant kullanılabilir. Z kapılı soyunma dolabı da kendi içerisinde farklı modellere ayrılmaktadır. İhtiyaçlarınızı belirlerken öncelikle z soyunma dolabı veya standart tip soyunma dolabı mı tercih edilecek, bunun tespiti yapılmalıdır. Her iki tipinden de birbirine göre avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. Z tipi soyunma dolabı fiyatları diğer standart dolaplara kıyasla daha yüksektir. Örnek vermek gerekirse en çok satılan modellerden olan üçlü soyunma dolabı standart ve stoklu bir üründür, fakat z tip modeller ise standart olmadığı için fiyatları birbirinden farklıdır.

Soyunma Kabini Niçin Gereklidir?

Soyunma kabinleri genellikle tüm sektörlerde kullanılmaktadır. Hemen hemen tüm işletmelerde mavi yakalı çalışanlar mevcuttur. Mavi yakalı personellerin kıyafetlerinin saklanması ve günlük kıyafetlerin kilitli dolaplarda saklanması zorunluluğu mevcuttur. Mavi yakalı personellerin çıkardığı elbiselerin saklanması için soyunma kabinlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Soyunma kabini firmalarda soyunma odalarında ve soyunma bölümlerinde kullanılan çelikten üretilmiş metal dolaplardır. İşçi , personel ve çalışanların iş başı yapmadan önce günlük kıyafetlerini soyunma kabini içerisinde saklamaktadır. Ayrıca ayakkabı, cüzdan, telefon gibi eşyalarını da soyunma kabinlerinde tutmaktadır. Metal soyunma kabinleri, işletmelerde ISO 9001 kalite yönetim sistemine göre oldukça önemlidir.

Gıda işletmelerinde, Tarım ve Orman Bakanlığının onay verebilmesi ve denetlenmesi için ayrıca ISO 22000 Gıda Güvenliği ve Yönetim Sistemi standartlarının karşılanması için soyunma kabinleri oldukça önemlidir. İş sağlığı ve güvenliği kanununa göre soyunma kabini kullanılması bir zorunluluktur. TSE’nin vermiş olduğu hizmet yeterlilik belgesi standartlarına göre soyunma kabinleri bir firma için sorgulanan ve çok önem verilen demirbaş bir üründür. Soyunma kabinlerinin bir çok çeşidini enginmetaldolap.com’da adresinde bulmanız mümkündür.

Soyunma Kabini Fiyatları

İmalatını yapmış olduğumuz soyunma kabinleri, metal malzemeden imal edilmektedir. Ana hammaddesi çelik DKP sac levhalarıdır. Fakat fiyat farklılığını ortaya çıkaran bir çok etmen bulunmaktadır. Örnek olarak; kaç adet bölme içerdiği, dolabın genişliği , derinliği ve yüksekliği , ayak cinsi ( metal veya plastik ayak), dolabın tavan özelliği(eğri tavan, yamuk tavan, düz tavan), kilit sistemi( elektronik şifreli kilit, asma kilit, anahtarlı kilit), boya rengi ( gri, beyaz, mavi vb.) ,dolap içerisindeki raf ve çekmece sayısı, dolap malzemesinin kalitesi (1. veya 2. kalite) gibi etmenler soyunma kabini fiyatlarını etkilemektedir.

Örneğin elektronik soyunma dolabı kilidi , diğer kilitlere kıyasla(asma kilit, anahtarlı kilit vb.) fiyat olarak daha yüksektir. Bu nedenle elektronik soyunma dolabı kilitli dolaplar fiyat olarak standart modellere kıyasla yüksektir.

Fiyatları etkileyen diğer bir örnek ise ürünün yapımında kullanılan malzeme cinsidir. Şöyle ki mdf soyunma dolabı fiyatları ile çelikten yapılan ürünler arasında fiyat farklılığı olacaktır.

9 lu soyunma dolabı modeli ile altılı soyunma dolabı arasında da kapak sayısı, kilit sayısı, kullanılan sac farklı olduğu için fiyatları da farklı olacaktır.

Soyunma kabini fiyatları istenilen bütçeye göre değişkenlik göstermektedir. Eğer işyeri sahibiyseniz ve soyunma dolabı ihtiyacınız bulunuyorsa bir çok farklı çeşit modeli cazip fiyat aralığıyla enginmetaldolap.com ayrıcalığıyla hemen şimdi tedarik edebilirsiniz.

Asma Kilitli Metal Dolaplar

Şantiye , imalathane ve fabrikalarda genellikle asma kilitli metal dolap kullanılmaktadır. Bunun nedeni cazip fiyatlı olması ve uzun ömürlü olmasıdır. Paslanmaya karşı yüzeyi krom kaplı olarak sunulan çelik soyunma kabinleri ofis, bahçe, spor salonları ve tüm işletmelerde kullanılmaya uygundur. Uygun fiyatları nedeniyle spor salonu soyunma dolabı tipinde genelde asma kilit tercih edilir. Fakat isteğe bağlı olarak elektronik kilitte spor salonlarında tercih edilebilir.

Asma kilitli soyunma dolapları genel olarak gömme kilitli veya elektronik şifreli kilitli soyunma kabinlerine göre daha ucuzdur. Gömme kilitli çelik dolaplar anahtarın kaybolması durumunda kapıya zarar vermeden açılması mümkün değildir bu nedenle de asma kilitli metal dolaplara kıyasla dezavantajlıdır.

Metal Soyunma Dolabı Teslimat Süresi Nedir?

Metal soyunma dolabı imalatçısı olan firmamız, soyunma dolaplarının teslim süresi konusunda en hızlı firmaların başında gelmektedir. Standart olarak üretimimizde bulunan 6’lı , 4’lü , 3’lü , 2’li ve tekli metal soyunma dolabı stoklarımızda mevcut olup hemen teslim edilmektedir.

Standart olmayan 9’lu , 8’li , z tipi metal soyunma dolabı gibi modeller de ise teslim süresi yaklaşık olarak 1 haftadır. Çelik soyunma dolabı detaylı termin bilgisi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Çelik Soyunma Dolabı 2. El

Engin Metal olarak satışını yaptığımız tüm ürünler sıfır ürünlerdir, ikinci el personel soyunma dolabı satışımız mevcut değildir. Çelik soyunma dolabı 2. el olarak satışımız bulunmamaktadır. Ürünlerimiz imalat hatalarına karşı 2 yıl firmamız tarafından garanti altındadır. 2.el satışımız bulunmamaktadır.

Soyunma Odası Dolapları

Firmaların soyunma odalarında kullanılan metal soyunma dolaplarıdır. Ahşap, plastik veya metal olarak bulunmaktadır. Firmamızda yalnızca metal olarak soyunma odası dolapları satışı bulunmaktadır. Soyunma odası dolabı ölçüleri ürünlerin modellerine göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin 6 kapılı dolaplar genellikle 100 ve 120 cm aralığındadır. 4’lü dolaplar ise 67 ile 80 cm aralığındadır.

Metal İşçi Dolabı Perakende Satışınız Mevcut Mu?

Çelik işçi dolabı üreticisi olan firmamız da toptan veya perakende satışımız mevcuttur. İstenilen miktarlarda standart veya özel üretim metal işçi dolabı üretimimiz bulunmaktadır. İster 1 adet ister 100 adet işyerleriniz için işçi dolabı siparişi verebilirsiniz. Ürün kataloğumuzdan seçtiğiniz çelik soyunma dolabı modellerini info@enginmetal.com.tr mail adresimizden veya +90 216 304 02 65 numaramızdan iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.