Temizlik Dolabı Nerelerde Kullanılır ?

Demir dolap sektörü gelişen teknolojik gelişmelere bağlı olarak günden güne büyümektedir. Türkiye’nin Avrupa ve Asya’ya olan yakınlığı çelik dolap ihracatını oldukça kolaylaştırmaktadır. Döviz kuru dalgalanmalarından kaynaklı Türk mallarına olan talep de gün geçtikçe artmaktadır. İster ev ister iş yeri olsun tüm kurumlarda gerekli olan metal dolap modellerini Türkiye’de üretilen bir çok firmadan temin edebilirsiniz.

Elbette piyasada çok ucuz fiyatlara satılan çelik dolaplar , sağlamlık & dayanıklılık açısından oldukça geri durumdadır. Eski ve köklü firmalar kaliteli üretim anlayışını devam ettirmektedir. Sac dolap alırken muhakkak kaliteli ve köklü firmalardan alınması firmanız açısından oldukça önemlidir.

temizlik dolabı

Temizlik Dolabı Nedir?

Temizlik dolabı ofislerde , evlerde , işyerlerinde kullanılan temizlik malzemelerinin ( vileda , süpürge , deterjan vb.) saklandığı kilitli ve kapaklı çelik dolap modelidir. Günümüzde yalnızca fabrikalarda ve işletmelerde kullanılmamaktadır, evlerde banyolarda ve balkonlarda da kullanılmaktadır. Temizlik dolaplarının bir tarafı temizlik malzemelerinin saklandığı raflara sahiptir. Diğer bölümü ise temizlik personelinin giysi ve eşyalarının saklandığı bölüme sahiptir.

Temizlik Dolabı Nerelerde Kullanılır ?

Temizlik dolapları ofislerde ve fabrikalarda çalışan temizlik personellerinin kişisel eşyası, önlük, deterjan, vileda , süpürge gibi temizlik malzemelerinin saklandığı dolaplardır. Bu nedenle genellikle işletmeler, ticarethaneler, fabrikalar ve imalathaneler tarafından tercih edilmektedir. Fakat artık günümüzde banyo ve kiler dolabı amacıyla da kullanılmaktadır. Süpürgelerin saklandığı dolaplar olup ofisteki kullanılmayan eşyaların kilitli kapaklı dolapta saklı tutulmasına olanak sağlar. Uygun fiyatlı temizlik dolabı modelleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Temizlik Dolabı Ölçüleri

Temizlik dolapları metal olup genellikle standart ölçülere sahiptir. Yükseklik olarak 195 – 200 cm , genişlik olarak 92 – 100 cm, derinlik olarak ise 40 – 45 cm arasında değişkenlik göstermektedir. Metal olması nedeniyle özelleştirebilir olması sebebiyle istenilen ölçüye göre üretim yapılabilir.

Çelik dolap üretimi yapan firmamızda isteğe bağlı olarak temizlik dolapları modellerinde farklı renk, ölçü gibi kişiselleştirebilir hizmet sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir