Soyunma Dolabı Nerelerde Tercih Edilir?

Soyunma dolabı günümüzde çok talep görmektedir. Gerek ekonomik olması gerek çelikten üretilmiş olması ana tercih nedenlerinden sayılabilir. Dayanıklılık konusunda ahşap rakiplere kıyasla çok daha uzun ömürlüdür.

Müşteri isteklerinize göre soyunma dolapları üretimimiz mevcuttur. Tasarladığınız ve düşündüğünüz tüm opsiyonlar 47 yıllık çelik dolap üreticisi olan firmamız tarafından uygulanmaktadır. İstekleriniz doğrultusunda yapılacak metal dolapları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Tercihlerinize göre ; boy, en ve derinliğini ayarlayabilir hatta rengini de tercih edebilirsiniz.

Kendi modelinizin dışında firmamızın ürettiği standart modellerimizi tercih edebilirsiniz. Personel sayınıza göre seçeceğiniz soyunma dolabını en kısa sürede teslim edilir. Standart modellerimiz ; “Tek Kapılı, İki Kapılı, Üç Kapılı, Dört Kapılı ve Altı Kapılı Soyunma Dolabı” şeklindedir.

Bu modellerimiz üretilirken 0.70 mm Ereğli Sacı kullanılır. Yüksek kaliteli üretim anlayışına sahip çelik dolaplarımız uzun yıllar firmanızın ihtiyacını karşılar.

En çok İnşaat ve imalat sektörünün tercih ettiği metal dolap modeli Soyunma Dolabıdır. Şantiyelerde kullanılan dolaplar sağlam olmak zorundadır. Satın alınan dayanıksız dolaplar şantiyelerin taşınması sırasında hurdaya atılmaktadır. Hurdaya atılan bu dolapları yeni bir şantiyeye taşınırken tekrar satın almak zorunda kalıyorlar ve bu da büyük bir yük olarak şirkete geri dönüyor. Sağlam bir dolap alınması durumda tek kullanımlık olarak görünmeyecekti.

soyunma dolabı kirli temiz

Piyasada çok ucuz fiyatlara satılan çelik elbise dolapları kalite bakımından düşük olaktadır. Bu durum firmalar için çok büyük bir maddi sorun yaratıyor.

47 yıllık metal soyunma dolabı imalatçısı olan firmamız en yüksek kaliteli üretim anlayışı ile imal etmektedir. Engin Metal olarak önceliğimiz “Sağlamlık” ve müşteri memnuniyetidir. .

İstediğiniz çelik dolap çizimlerini imalata aldıktan 10 iş günü sonra teslim alabilirsiniz. İstediğiniz kalınlıkta, renkte, boyda ve ende üretimimiz mevcuttur.

Soyunma dolabı inşaatlarda, şantiyelerde, toplu konutlarda, fabrikalarda, okullarda, spor komplekslerinde, otellerde , üniversite ve yurtlarda, hemen hemen tüm sektörlerde yoğun olarak tercih edilir. Son yıllarda ise estetik tasarımlara sahip olan ev içi kullanıma uygun soyunma dolaplarının üretimi de mevcuttur.

Eskiden yalnızca fabrika ve atölyelerde tercih edilen “metal giysi dolapları” günümüzde evlerde de yoğun olarak kullanılmaktadır. Firmamız tarafından üretilen çelik dolaplar hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ENGİN METAL ÇELİK EŞYA

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir