Öğretmen Dolabı ve Emanet Dolabı Kimler Tercih Etmektedir?

Metal dolaplar adından da anlaşılacağı üzere metal DKP sac’tan imal edilmektedir. Çelik dolap endüstrisi son yıllarda teknolojik gelişmelere bağlı olarak gelişmektedir. Müşterilerin artan talepleri ve özel isteklerinden dolayı hemen her geçen gün yeni tip bir ofis dolabı veya metal dolap ile karşılaşmaktayız.

Çok personeli olan işletmeler maliyetlerini azaltmak amacıyla çelikten yapılmış dolap tercihinde bulunmaktadır. Bunun nedeni elbette çelik ürünlerin yüksek dayanıklılığa sahip olması ve ekonomik fiyatlı olmasından kaynaklanmaktadır.

Ahşap dolaplar yangın , sel gibi durumlarda, çelik dolaplarla mukayese edildiğinde oldukça zarar görmektedir. Fakat demir dolaplarda bu durum geçerli değildir.

Ofislerin ve fabrikaların vazgeçilmez ürünlerinden biri olan öğretmen dolapları ve emanet dolapları modelleri , bir işletme için olmazsa olmaz demirbaş ürünlerdendir. Bunun nedeni işletmelerin maliyet giderlerini düşürmesi, uygun fiyatlı olması ve uzun ömürlü çelik dolapların olmasından kaynaklanmaktadır.

Öğretmen dolabı modellerini kimler tercih edebilir?

Metal öğretmen dolabı çok gözlü dolaplar içerisinde yer alan bir metal dolap türüdür. Çok personeli bulunan, kısıtlı alanı olan işletmeler, fabrikalar, okullar ve eğitim kurumları için uygundur. Çok çalışanı olup alanı kısıtlı olan firmalar tarafından tercih edilir. Yüksek dayanıklılığa sahiptir ve demirden imal edilir.

Kilitli kapaklı olması nedeniyle okullardaki öğrencilerin okul çantası ve defterlerini sakladığı dolaplardır.

öğretmen dolabı

Emanet dolabı modellerini kimler tercih edebilir ?

Çelik emanet dolabı modellerini kamu kuruluşları, fabrikalar, imalathaneler, okullar, dershaneler, üniversiteler, dini kuruluşlar gibi hemen hemen her sektöre hitap etmektedir. Uzun ömürlü olması nedeniyle oldukça talep görmektedir. 15 gözlü emanet dolabı , 10 gözlü emanet dolabı gibi farklı modelleri içinde barındırır. Kilitli emanet dolapları imalathanelerin ve üretim merkezlerinin vazgeçilmez ürünüdür.

emanet dolabı

50 yıldan beri çelik dolap sektöründe yer alan firmamızdan ürünlerimiz hakkında bilgi almak veya sipariş vermek için +90 216 304 02 65 numarasından ulaşabilirsiniz.

ENGİN METAL ÇELİK EŞYA

 

Öğretmen Dolabı ve Emanet Dolabı Kimler Tercih Etmektedir?” te bir düşünce

  1. Pingback: Öğretmen Dolabı Nerelerde Kullanılır ? 4 Faydalı Bilgi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir